Svadobný tanec Prešov

Svadobný tanecPrvýkrát na parkete, teda prvý novomanželský (mladomanželský) tanec, je jedna z najdôležitejších častí svadby. Táto chvíľa je jedinečná a je len Vaša. Býva jedna z najkrajších spomienok na celý život. Prvýkrát po ubehaných posledných dňoch ste spolu „sami“, všetko máte čerstvo za sebou, prvýkrát ste v objatí ako muž a žena. Aj na túto časť sa treba pripraviť.

Najdôležitejší je výber piesne. Výber v žiadnom prípade nenechajte na niekoho iného. Za tie roky čo ste spolu prežili máte určite niekoľko obľúbených spoločných piesní, ktoré sú pre Vás niečím výnimočné. Vyberte si tú, ktorá vám najviac prirástla k srdcu, ktorá je skrátka tá Vaša. Vyberte si Vašu obľúbenú hudbu a môźeme začať.

Netreba zabúdať že choreografia ktorú chcete tancovať sa musí pripravovať v predstihu, aby sme ju stihli čo najdokonalejšie zladiť. Je potrebné dostatočne sa pripraviť. Jednak pohybovo, ale aj tanečne ak chcete naozaj ohúriť. My Vás naučíme tanečnú zostavu akú chcete.

Ak neviete tancovať máme pre Vás riešenie. Ponúkame individuálnu prípravu kde sa môžete naučiť ako sa správne pohybovať po tanečnom parkete, spoločne sa môžete zladiť a ukázať všetkým že patríte k sebe nielen na vonok, ale aj tancom.

Cena za individuálnu prípravu:
V prípade jednotlivca - 25€/hod ( 45min )
V prípade páru - 30€/hod (45min)

* v oboch prípadoch je nutné absolvovať 2hodinovku (45 + 45min)