Tanečné lekcie Prešov

Spoločenský tanecCena za individuálnu prípravu:
V prípade jednotlivca - 25€/hod ( 45min )
V prípade páru - 30€/hod (45min)

* v oboch prípadoch je nutné absolvovať 2hodinovku (45 + 45min)

Vyučujeme podľa potreby spoločenský tanec
(waltz, valčík, tango, samba, cha-cha, jive, polka....)

Ak je záujem aj o iné tance nie je problém vyhovieť.

Vyučujete aj jednotlivo? Neviem tancovať a rád/a by som sa to naučil/a.
Tréningy sú zamerané na individuálne - súkromné tanečné lekcie pre 1 dospelú osobu, eventuálne 1 pár.

Sme pár- začiatočníci , pracujeme...
Svoj čas po dohode s Vami prispôsobime Vášmu. Počet lekcií i frekvencia závisí od Vašej potreby a vzájomnej dohody po prvej uskutočnenej 2 hodine.

Usporadúvam podnikovú oslavu a v mojom postavení si nemôžem dovoliť nijaké spoločenské „Faux – pas“. Môžete mi nejako pomôcť?
Nezverejňujeme mená nikde. Na hodine budete sám a nijakí pozorovatelia. Jedine partnerka, alebo sám.

Budeme mať svadbu/ chystáme sa na ples a chceli by sme sa trocha zdokonaliť...
Dohodnite sa kedy máte čas obaja. Už na prvej hodine zistíme ako ste na tom pohybovo a pokúsime sa „doladiť“ Váš tanečný prejav. Ak sa chcete ukázať, spravíme spolu nenáročnú choreografiu - podľa Vašich tanečných schopností, aby Vám tancovanie nerobilo problém.

Koľko hodín-tanečných lekcií budem/e potrebovať, aby som/sme sa naučili základné tance?
Je to veľmi individuálne. Niekomu stačia 3 hodiny a naučí sa valčík, polku, tango aj latinu, niekto sa učí tri hodiny iba valčík. Nepodceňujte sa! Z mojich skúseností doposiaľ - aj tie najväčšie „drevečká“ si iba málo verili. Snažíme sa všetko ukázať i vysvetliť tak, aby ste všetko stihli v „rýchlokurze“.

Čo si mám/e doniesť?
Niečo na prezlečenie (jogging, tričko...), tenisky - pohodlné topánky. V žiadnom prípade sa u nás nechcite učiť tancovať v lodičkách alebo v obleku... „Generálku“ na príležitosť, kvôli ktorej ste sa rozhodli navštíviť kurz, si urobíme až keď sa na to budete cítiť a ja si budem istý, že si nevyvrtnete členok. Uvedomte si prosím, že či budete iba sám / sama alebo budete 1 pár, budem sa Vám venovať so všetkou dôslednosťou. A tancovať – fyzicky sa namáhať - budete predovšetkým Vy.

Mám niekoľko kíl naviac a potreboval/a by som zhodiť, mám sedavé zamestnanie, mám problémy s chrbticou ...
Rehabilitačnými cvičeniami, posilňovacími cvikmi, strečingom Vás môžeme nabudiť a motivovať k pravidelnému pohybu a naučiť cvičenia, ktoré Vám napomôžu k regulácii hmotnosti, zvýšeniu pohyblivosti končatín, bolestivosti chrbtice a končatín spôsobenej nedostatočným pohybom.